shitet komoda per televizor dhe gjesende te tjera

Shitet nga: xxx 07 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shitet komoda per televior libra e gjesende tjera per me shum : 044-152-934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim