shitet tavolina e ruajtur dhe shume e mire

Shitet nga: islam 09 Pri 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes tavolinen shume te ruajtur dhe shume e mire, tavolina eshte perdorur pak. Per me shume informata mund te kontaktoni nee numrin 044294988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim