shitet

Shitet nga: vali 20 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ganituren 3 2 1 shtrihen 3 dhe 2 jan ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim