tre Tresha e ni qosh veq fal me kan

Shitet nga: hida 22 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
jan pun dore te punume shum te fort dhe praktik 100 e komplet tre tresha ni qoshh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim