treules dhe dy moica

Shitet nga: ramadan 11 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
treules dhe dy moica qe shtrihen dhe mund te shfrytezohen per fjetje fj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim