treules dhe moica

Shitet nga: ramadan 05 Pri 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
treules dhe dy moica qe shtrihen sherbejne per te fjetur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim