vitrine dhe tryeze 100 euro

Shitet nga: tini 24 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
vitrine dhe tryeze 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim