2 Tepih

Shitet nga: Leni 14 Maj 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 2 tepih me material te Leshit me dimenzione 2 me 3 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim