2 Tepiha

Shitet nga: Behxhet 03 Jan 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 tepiha dhe 1 tavolin salloni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim