5 Tepiha (Qilimë)

Shitet nga: Loni 30 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 5 tepiha (qilimë),
- Tepihu i gjelbert eshte i gjate 6 m dhe i gjere 1.5 m, Tepihu i vogel i gjelbert eshte i gjate 1.5 m dhe i gjere 1.5 m.
- Tepihu i bardhe me te pembe eshte i leshte me gjatesi 3 m dhe gjeresi 2 m.
Tepihu me ngjyre te bardhe dhe te hirit eshte i leshte me gjatesi 3.5 m dhe gjeresi 2.5 m..
Dhe staza e kafte e gjate 3 m dhe i gjere 90 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim