PERDE TRAK SHIRITORE

Shitet nga: METI MONT 29 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM
SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE KEMI 127 mm 87 mm PERDJA TRAK
SHERBEN PER ZYRE LOKALE KAFITERI BANESA ETJ KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE
KUALITET TE MIR PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES KEMI 40 LLOJE TE
NGJYRAVE MATERIALE TE NDRYSHE
RROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE ROLETA TE DRURIT ROLETA TE JASHTME
NGA PVC DHE ALUMINI PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME LAJMROHUNI NE TEL 044
100 035 +VIBER JU MIRPRESIM...OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim