Rollo perde

Shitet nga: ROLLO PERDE 24 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI
I PUNES ROLLO PERDE KEMI MBI 60 NGJYRA DHE KUALITET TE MIR SI DHE
ROLLO ZEBRA VENECIANE PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE TE DRURIT ROLETA TE
JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI DYER HARMONIK TE PLASTIKES TE GJITHA LLOJET
E PERDEVE DEKORUSE NE GARANTOIM PER PUNEN TON JU MIRPRESIM 044 100 035 VIBER OSE 049 114 635

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim