Tepihi

Shitet nga: Xx 02 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim