qilim

Shitet nga: ramadan 03 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan i punuar punim dore i ruajtur mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim