staza per koridore apo shkalle

Shitet nga: ramadan 03 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jane 3 staza per koridore ose shkalle te dimensioneve 2 staza 3mxo,80 m , , nje staze eshte 1,5 mxo,80m ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim