staza per koridore dhe shkalle

Shitet nga: ramadan 11 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
staza te dimensioneve 0,80mx3m 2 staza dhe nje stazae 0,80x2m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim