staza

Shitet nga: ramadan 05 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
staza -tepih per shkalle apo koridore te dm 3mx0.80 cm 2 staza dhe nje 0.80m x2m 1 staze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim