tepih

Shitet nga: ramadan 11 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih i dimensionit 2,5 m x3,5 m i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim