2 Tepi

Shitet nga: naim 25 Dhj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten dy 2 tepi me dimenzion 2X3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim