2 Tepiha Shaggy

Shitet nga: Kimete 15 Pri 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 tepiha , nje i madh per sallon dhe tjetri per trepezari. tepihat jane te blere ne Gjini dhe jane shume pak te perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim