2 Tepiha dhe 3 staza

Shitet nga: Isuf Rushiti 02 Pri 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
1 Tepih me dimenzione 3x2 - qmimi 90 euro
1 Tepih me dimenzione 2.4x1.6 - qmimi 70
1 Staz me dimenzione 3x0.8 - qmimi 50
2 Staz me dimenzione 3x0.8 me katrora - qmimi 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim