2 Tepiha

Shitet nga: Meliza 30 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 tepiha te njejtes madhesi per dhome te ndenjes.Dyjat 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim