2 Tepihaa

Shitet nga: kimete 14 Shk 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
2 tepiha njeri per sallon me dimensione te medha dhe tjetri per kuzhine,jan kualitativ dhe te perdorur pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim