2 tepiha , per sallon dhe trepezari

Shitet nga: Kimete 15 Shk 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih per trepezari 230 me 160 cm dhe tepih per sallon 260 me 190 cm. Jane blere ne Gjini, firma "merinos", ngjyra krem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim