2 tepiha =95€

Shitet nga: Amat 22 Nën 02:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes keta 2 tepihu ne gjendje shume te mire si ne foto.
Cmimi 95 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim