2 tepija te perdorur

Shitet nga: Besart 19 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepija te ruajtur mir njera elips tjetra e ndrejt dyjat jane 2.5 me 3 m ..cmimi per dyjat 70€ Cmimi i padiskutushum Kontakti 049 559 063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim