3 staza te ruajtura shume mire

Shitet nga: flora 22 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 3 staza per dhoma gjumi te ruajtura shume mire
Madhesa eshte 3m , 2.50 , dhe 2 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim