Dy tepiha me dimensione te medha

Shitet nga: kimete 19 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
dy tepiha te rinj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim