Dy tepiha

Shitet nga: kimete 23 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shiten dy tepiha te rinj njeri per sallon dhe tjetri per kuzhine,tepihat jan te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim