Dyer Harmonik nga PVC

Shitet nga: mentori 11 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dyer Harmonik Nga PVC sherben per ndarjen e kuzhines me sallon e tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim