MOBILJE TENDA DIELLI,ROLETE VENECIANE.PERDE STOR..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: italianstylegroup 25 Nën 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Italian style group permban modele te ndryshme te Mobilieve Italiane te firmes DOIMO ne qendren tregtare PLANET CENTER ne Fushe Kosove Tendave dielli_Perde rollo-zebra_ Rolete Veneciane_ rolete pvc/al te jashtme.Ju do te ndaheni te knaqur me materialet tona te llojeve te ndryshme .Ju mund te na kontaktoni ne numrat vijues:
044-656-017

facebook:italianstylegroup
facebook>doimomobilie
për sqjarimet tjera.
Ju mirpesim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim