Mobilje të SIMPOS dhe tepiha të cilësisë së lartë

Shitet nga: Tepiha Dje 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde

Shiten 4 mojca të Simpos që shtrihen, 2 ngjyre vjollce dhe 2 ngjyrë kafeje.
Janë shumë të ruajtura dhe funksionale, siç shihen edhe në foto.
Çmimi, vetëm nga 100 euro për copë.

Poashtu, shiten dy tepihë te cilësisë së lartë nga brendet më të reja përëndimore, të blerë para 1 viti.
Janë të mirëmbajtur dhe ngjyrat i kanë karakteristike që përshtaten lehtë me çfarëdo enterieri dhe me mobilje.
Madhësia e tyre: tepih për sallon 200 cm X 220 cm, ndërsa tepihi stazë për koridor 200 cm X 65 cm.
Çmimi për të dy tepihët është 150 euro;

Mirëpres vetëm blerësit serioz. Mund të më kontaktoni në këta nr.tel. 044-203-028, ose viber +37744-203-028
Per t'i shikuar, çdo ditë pas ores 17:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim