PERDE ROLLE STORE

Shitet nga: METI MONT 22 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ROLETA TE DRURIT VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI PERDE TRAK SHIRITORE ME QMIME SHUM TE MIRA MONTIMI DHE MATJET JAN FALAS KUALITET TE MIR 044 100 035 VIBER 049 114 635 JU MIRPRESIM...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim