PERDE TRAK SHIRITORE

Shitet nga: METI MONT 29 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM SIPAS POROSIS PERDE TRAK SHIRITORE SI DHE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI KEMI MBI 40 NGJYRA TE PERDEVE TRAK KUSE TE ROLLO PERDEVE MBI 60 NGJYRA DHE SHUM KUALITET PER INFO ME TE HOLLESISHME NA KONTAKTONI NE 044 100 035 VIBER 049 114 635 JU MIRPRESIM.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim