PERDE TRAK SHIRITORE

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
NDERMARJA METI MONT PRODHON KETO PRODUKTE
PERDE TRAK SHIRITORE MBI 30 NGHYRA ROLLO
PERDE STORE MBI 30 NGJYRA ROLLO ZEBRA MBI 30 MODELE ROLATA TE JASHTME KLASIKE NGA PVC DHE ALUMINI RJETA KUNDER INSEKTEVE DUER HARMONIK. ETJ .JU MIRPRESIM .+383 44100 035 VIBERI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim