PERDE TRAK

Shitet nga: metin Sot 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PERDE TRAK SHIRITORE
PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI DHE PVC
ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI
DYER HARMONIK. ETJ ..+377 44 100 035 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim