PERDE VENECIANE

Shitet nga: VENECIANE 29 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES PUNOIM SIPAS POROSIS ROLETA VENECIANE KEMI GJYRA TE
NDRYSHME SI DHE ZGJIDHJE TE MADHE TE NGJYRAVE DHE KUALITET TE MIR
GARANTOIM PER KULITET PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES NE VIM I BEJME
MATJET EDHE PREZANTIMIN E VENECIANEVE PER INFORMATA ME TE HOLLSISHME
THIRNI NE 044 100 035 + VIBER ..... 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim