PERDE ZEBRA +383 44 100 035

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PERDE ROLLO ZEBRA
ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE
DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME NGA
PVC DHE ALUMINI ETJ...ETJ...JU MIRPRESIM
044 100 035 049 114 635...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim