PERDE ZEBRA +383 44 100 035

Shitet nga: METI AGENCY Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOJIM PERDE ZEBRA SIPAS POROSIS DHE VENDIT KU MONTOHET .PERDE STORE ROLLO PERDE PERDE TRAK SHIRITORE VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI DYER HARMONIK RJETA KUNDER INSEKTEVE DHE MICKOJAVE ETJ ETJ ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim