PERDE ZEBRA

Shitet nga: PERDE ZEBRA 24 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNIM SIPAS PROSIS PERDE ROLLO ZEBRA PERDE SRTORE ROLLE PERDJA ZEBER SHERBEN PER TU MBROJTUR NGA DILELLI SI DHE ESHTE SHUM DEKOR I BUKUR ESHTE NE MOD BOTRORE PUNOIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI VENECIANE TE ALUMINIT VENECIANE TE DRURIT PERDE TRAK SHRIT DYER HARMONIK TE PLASTIKES KEMI OFERTA SPECIALE NE GA PVC 23 EURO METRI KATROR
DHE KUALITETIN JU MIRPRESIM 044 100 035 +VIBER OSE 049 114 635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim