PERDE ZEBRA

Shitet nga: PERDE ZEBRA 24 Mar 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PUNOIM SIPAS POROSIS PERDE ZEBRA KEMI NGJYRA TE NDRYSHME DHE KUALITET TE MIR PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES SI DHE TE GJITHA LLOJET E PERDEVE MODERNE ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE TE ALUMINIT DHE TE DRURIT PERDE TRAK SHIRITORE ROLETA TE JASHTTME NGA PVC DHE ALUMINI PUNET I KRYEJM ME PROFESIONALIZEM BESOJANI PUNEN VETEM PROFESIONISTVE NE GRANTOIMPER PRODUKTET TONA JU MIRPRESIM QMIME SHUMMM TE VOLITSHME 044 100 035 +VIBER OSE 049114 635 JU MIRPRESIM....

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim