Perde

Shitet nga: adri 24 Pri 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes perden e perdorur me gjithe mekanizem vetem duhet te ngjitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim