Perde

Shitet nga: jeta 06 Pri 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
perde te reja me qmime te volitshme dimesione te ndryshme te reja
perdja e pare dimesionet lartesia 2.50m garnishta 3.10m 19€
perdija e dyte dimesionet lartesia 1.95m garnishta 3.20m 15€
perdja e trete dimesionet lartesia 1.85m garnishta 2.50m 13€
bejm edhe dimensione qe ju duhen ne kontaktoni ne numrin e shkruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim