Perde Shiritore

Shitet nga: mentori 11 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Perde Shiritore per zyre dhe per lokale te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim