Perde Zebra

Shitet nga: mentori 05 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Perde Zebra dizajne te ndryshme per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim