Perde

Shitet nga: Vjollca 09 Pri 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan te perdorura nje muaj dhe jan per dill
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim