Perde

Shitet nga: Besart 19 Pri 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes perdet 4 m me fallta te shpeshta shum te ruajtura cmimi 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim