Qilimat

Shitet nga: Rrahman 02 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten dy qilima me madhsi 1.50 x 2.30 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim