Qylym

Shitet nga: SHQIPE 27 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes 2 qylyma te vjeter te pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim