Qylyma

Shitet nga: Elvira Vrajolli 28 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Jane 2 qylyma(3 me 4)dhe 2 copa qylyma me te vogel te cilet te gjithe jane te punuar me dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim